Aile, EvHayati

Erkek değil mi… (Part II)

Geçtiğimiz gece yaşadığımız olayın ardından anlıyorum ki, yedi ayda benim oğlumun duygularında  pek bir değişiklik olmamış.

(Yedi ay öncesi için tıklayın)

Yine gece… Yine kitabımızı okumuşuz, minik sohbetimizi etmişiz, uyku zamanı gelmiş. Yan yana yatıyoruz. Rüzgar aniden yanağımı okşuyor.

Rüzgar: Annecimm, seni çok seviyorum.

Görkem: (O esnada erimektedir tabii mutluluktan) Rüzgar’cımm, ben de seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum.

Rüzgar: (Tuhaf tuhaf bakar) Tamam anne ya, bu kadar da sevmene gerek yok bence.

Kocalarının, sevgililerinin, duygularını ifade etme(me) tarzından şikayet eden hanımlar, bir erkek çocuğu böyle yetişiyor. Valla ben bir şey yapmadım, kendiliğinden oldu.

“Erkek değil mi… (Part II)” için 30 yorum

  1. bizimkide böyle. kendi istedikleri zaman gelip öpecekler biz isteyince yok öyle mi:) vallaa benimki git dedi mi hadi len ordan diyip dalıyorum öpmeye:)) gülmekten kızmaya vakti kalmıyor:)))

  2. cocugun bir karizmasi var gorkem ya 🙂
    hersey dozunda limitinde olacak oyle abartisiz vay be ruzgar sen neler yapacaksin ileride tahmin bile demiyorum 🙂

  3. Haklısın erkekler bizim kadar bonkör davranmıyor duygularını anlatmakta, bizde de durum aynı bizim evde iki kız var bir de Marslı idare edip gidiyoruz :))

  4. İlerde karısına da böyle diyecek kız seni suçlayacak sen de o zaman şekerim aç blogumu oku bu çocukken de böyleydi dersin. Bak sana yazarken aklıma geldi ben şahsen zaten Aren’den blogumu saklamayı düşünüyordum şimdi gelin melin aklı gelince kesinlikle güzlenmeli gelinim blogumu okuyor hahahah 🙂

  5. Ahmet Kerem’i kucağıma alıp öpüp kokladığımda hemen “anne bana bir sürpriz mi aldın” ya da “anne bugün nereye gidicez” der. Bilmem kimden öğrendi 😉

  6. bunların hepsi aynı demek ki:)) emir de ben öpünce ,öptüğüm yeri siliyor.işin ilginç tarafı kendisi beni öpünce de kendi dudaklarını siliyor:::)))hepsi bir ayrı tür yani…

  7. haha:) Bir erkek anası olarak şaşırdım:) Benim oğlan tam tersi çünkü. Ben git tamam yeter öpme artık dedikçe öpücüklerin sayısı ve sırnaşmalar artıyor. Belki daha küçük olduğundandır:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s